Jesteśmy ANIELSKO WYTRWALI, DIABELNIE SKUTECZNI !

Sprawdź skąd bierzemy energię do działania!

Stawiamy na relacje

Od pierwszego kontaktu, z pełnym zaangażowaniem wspieramy freelancerów – Konsultantów; oraz Przedsiębiorców. Zależy nam na partnerskich relacjach opartych na zaufaniu, szczerości i pełnej jawności. Transparentność jest dla nas wartością.

Skutecznie łączymy ludzi

Dostarczenie odpowiednich Kompetencji na projekt jest naszym codziennym wyzwaniem. Nic tak nie napędza nas do działania jak kolejny Wasz sukces i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Dbamy o rozwój

Aby sprostać dynamice zachodzących zmian na rynku, stawiamy na stały rozwój kompetencji sprawiając, że jakość naszych usług i wsparcie Ekspertów jest na najwyższym poziomie.

4800
Konsultantów
350
Zrealizowanych projektów
170
Kompetencji w bazie

Poznaj Aniołów

Pracujemy dla Ciebie, aby Twój biznes mógł się rozwijać i odnieść sukces.

Krzysztof Luty

Partner

+48 507 763 507

Krzysztof Justynowicz

Partner

+48 500 257 670

Marcin Buszewicz

Business Relationship Manager

+48 733 123 478

Magdalena Krzyżaniak

Business Relationship Manager

+48 733 123 019

Marta Buszewicz

Business Relationship Specialist

+48 733 123 266

Co mówią o nas konsultanci?

Współpraca z AK to ogromna szansa dotarcia do klientów potrzebujących specjalistycznej wiedzy i wsparcia w projektowaniu efektywnego biznesu z zastosowaniem systemów informatycznych.- Izabella Bober
Aniołowie Konsultingu łączą osoby z pasją, doświadczeniem, o określonych kompetencjach i wymaganiach. Mają świadomość oczekiwań zarówno konsultanta jak i klienta, co bardzo ułatwia współpracę i przyspiesza wszystkie rozmowy.- Piotr Maciejewski
Uważam że inicjatywa AK jest potrzebna na rynku konsultantów niezależnych, dzięki tej organizacji pojawiają się nowe możliwości i okazje z których do tej pory nie można było skorzystać.- Michał Linden

ISTNIEJĄ CO NAJMNIEJ TRZY POWODY, ABY Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Mamy wspólny cel

Realizować ciekawe projekty. Dlatego inwestujemy czas i środki w poszukiwanie odpowiednich konsultantów oraz firm z interesującymi ich projektami.

Mamy wspólną wizję

Konsultant ma pozostać niezależny i rozwijać się według własnych oczekiwań, a nasz organizacja – społeczność, ma go wspierać w realizacji indywidualnie dobranych dla niego dobrych projektów. Sprawiamy, że jest to możliwe.

Mamy wspólną filozofię

Najważniejszy jest dla nas człowiek. Niezależnie, czy jesteś konsultantem, czy przedsiębiorcą, sprawimy, abyś czuł się dobrze i realizował własne cele. Jak widzisz, wiele nas łączy.

DAJEMY WSPARCIE I MOŻLIWOŚCI – POWIEDZ JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Plan połączenia spółek Lukardi S.A. (spółka przejmująca) oraz Aniołowie Konsultingu Sp. z o.o. (spółka przejmowana) z dnia 28.09.2023 roku.

Raport ESPI 11/2023 – Drugie zawiadomienie o zamiarze połączenia Emitenta z Aniołowie Konsultingu sp. z o.o.