Każdy z nas chce być częścią
czegoś większego

Jesteś w dobrym miejscu.

balma-logo
wkruk-logo
jpk-vademecum-logo
komfort-logo
infosys-logo
hoval-logo

Jesteśmy doradcami

Jako doradcy wiemy, że dobrze jest znaleźć się w grupie, która działa skutecznie i wzajemnie się wspiera. Z nami masz szansę na rozwijanie własnych umiejętności i satysfakcjonującą karierę zawodową.

Skutecznie łączymy ludzi

Nabyta wiedza i doświadczenie pozwoliły nam skutecznie powiązać interesy obu stron – firm i konsultantów. Od kilku lat umożliwiamy im wspólnie realizować projekty na satysfakcjonujących warunkach.

Jesteśmy firmą

Zmagamy się z presją czasu, potrzebą ciągłego rozwoju i zatrudnianiem odpowiednich pracowników. Rozumiemy, czego potrzebują firmy, bo sami staliśmy się jedną z nich. Nie zapomnieliśmy jednak o swoich korzeniach w konsultingu.

840
Konsultantów
250
Zrealizowanych projektów
150
Kompetencji w bazie

Poznaj Aniołów

Nie spadliśmy z nieba. Jesteśmy tacy jak Ty i mamy taki sam cel. Chcemy pracować, rozwijać się i realizować ciekawe projekty.

Paulina Stochniałek

Prezes Zarządu

+48 606 368 911

Agnieszka Pajor

Konsultant

Krzysztof Luty

Partner

+48 507 763 507

Agnieszka Szymańska

Business Development Manager

+48  733 123 266

Katarzyna Sajna

Konsultant

Krzysztof Justynowicz

Partner

+48 500 257 670

Co mówią o nas konsultanci?

Współpraca z AK to ogromna szansa dotarcia do klientów potrzebujących specjalistycznej wiedzy i wsparcia w projektowaniu efektywnego biznesu z zastosowaniem systemów informatycznych.- Izabella Bober
Aniołowie Konsultingu łączą osoby z pasją, doświadczeniem, o określonych kompetencjach i wymaganiach. Mają świadomość oczekiwań zarówno konsultanta jak i klienta, co bardzo ułatwia współpracę i przyspiesza wszystkie rozmowy.- Piotr Maciejewski
Uważam że inicjatywa AK jest potrzebna na rynku konsultantów niezależnych, dzięki tej organizacji pojawiają się nowe możliwości i okazje z których do tej pory nie można było skorzystać.- Michał Linden

ISTNIEJĄ CO NAJMNIEJ TRZY POWODY, ABY Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Mamy wspólny cel

Każdy zrealizowany projekt to korzyść także dla nas. Dlatego inwestujemy czas i środki w poszukiwanie odpowiednich konsultantów oraz firm z interesującymi ich projektami.

Mamy wspólną wizję

Konsultant ma pozostać niezależny i rozwijać się według własnych oczekiwań, a organizacja ma go wspierać w realizacji dobrych projektów. Sprawiamy, że jest to możliwe.

Mamy wspólną filozofię

Najważniejszy jest dla nas człowiek. Niezależnie, czy jesteś konsultantem, czy firmą, sprawimy, abyś czuł się dobrze i realizował własne cele. Jak widzisz, wiele nas łączy.

POZNAŁEŚ NAS. TERAZ CHCIELIBYŚMY POZNAĆ CIEBIE.