Jesteśmy ANIELSKO WYTRWALI, DIABELNIE SKUTECZNI!

Sprawdź skąd bierzemy energię do działania!

balma-logo
wkruk-logo
jpk-vademecum-logo
komfort-logo
infosys-logo
hoval-logo

Stawiamy na relacje

Od pierwszego kontaktu z pełnym zaangażowaniem wspieramy konsultantów i pomagamy przedsiębiorcom. Zależy nam na partnerskich relacjach, które oparte są na zaufaniu, szczerości i pełnej jawności.

Skutecznie łączymy ludzi

Dostarczenie odpowiednich kompetencji na projekt jest naszym codziennym wyzwaniem. Nic tak nie napędza nas do działania jak kolejny Wasz sukces i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Dbamy o rozwój

Aby sprostać dynamice zachodzących zmian na rynku stawiamy na stały rozwój kompetencji sprawiając, że jakość naszych usług i wsparcie ekspertów jest na najwyższym poziomie.

2300
Konsultantów
300
Zrealizowanych projektów
160
Kompetencji w bazie

Poznaj Aniołów

Pracujemy dla Ciebie, aby Twój biznes mógł się rozwijać i odnieść sukces.

Agnieszka Szymańska

Business Development Manager

+48  733 123 266

Krzysztof Luty

Partner

+48 507 763 507

Krzysztof Justynowicz

Partner

+48 500 257 670

Co mówią o nas konsultanci?

Współpraca z AK to ogromna szansa dotarcia do klientów potrzebujących specjalistycznej wiedzy i wsparcia w projektowaniu efektywnego biznesu z zastosowaniem systemów informatycznych.- Izabella Bober
Aniołowie Konsultingu łączą osoby z pasją, doświadczeniem, o określonych kompetencjach i wymaganiach. Mają świadomość oczekiwań zarówno konsultanta jak i klienta, co bardzo ułatwia współpracę i przyspiesza wszystkie rozmowy.- Piotr Maciejewski
Uważam że inicjatywa AK jest potrzebna na rynku konsultantów niezależnych, dzięki tej organizacji pojawiają się nowe możliwości i okazje z których do tej pory nie można było skorzystać.- Michał Linden

ISTNIEJĄ CO NAJMNIEJ TRZY POWODY, ABY Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Mamy wspólny cel

Realizować ciekawe projekty. Dlatego inwestujemy czas i środki w poszukiwanie odpowiednich konsultantów oraz firm z interesującymi ich projektami.

Mamy wspólną wizję

Konsultant ma pozostać niezależny i rozwijać się według własnych oczekiwań, a organizacja ma go wspierać w realizacji dobrych projektów. Sprawiamy, że jest to możliwe.

Mamy wspólną filozofię

Najważniejszy jest dla nas człowiek. Niezależnie, czy jesteś konsultantem, czy przedsiębiorcą, sprawimy, abyś czuł się dobrze i realizował własne cele. Jak widzisz, wiele nas łączy.

DAJEMY WSPARCIE I MOŻLIWOŚCI, POWIEDZ JAK MOŻEMY CI POMÓC?