Każdy z nas chce być częścią
czegoś większego

Jesteś w dobrym miejscu.

balma-logo
wkruk-logo
jpk-vademecum-logo
komfort-logo
infosys-logo
hoval-logo

Jesteśmy doradcami

Jako doradcy wiemy, że dobrze jest znaleźć się w grupie, która działa skutecznie i wzajemnie się wspiera. Z nami masz szansę na rozwijanie własnych umiejętności i satysfakcjonującą karierę zawodową.

Skutecznie łączymy ludzi

Nabyta wiedza i doświadczenie pozwoliły nam skutecznie powiązać interesy obu stron – firm i konsultantów. Od kilku lat umożliwiamy im wspólnie realizować projekty na satysfakcjonujących warunkach.

Jesteśmy firmą

Zmagamy się z presją czasu, potrzebą ciągłego rozwoju i zatrudnianiem odpowiednich pracowników. Rozumiemy, czego potrzebują firmy, bo sami staliśmy się jedną z nich. Nie zapomnieliśmy jednak o swoich korzeniach w konsultingu.

840
Konsultantów
250
Zrealizowanych projektów
150
Kompetencji w bazie

Poznaj Aniołów

Nie spadliśmy z nieba. Jesteśmy tacy jak Ty i mamy taki sam cel. Chcemy pracować, rozwijać się i realizować ciekawe projekty.

Paulina Stochniałek

Prezes Zarządu

+48 606 368 911

Agnieszka Szymańska

Business Development Manager

+48  733 123 266

Krzysztof Luty

Partner

+48 507 763 507

Krzysztof Justynowicz

Partner

+48 500 257 670

Co mówią o nas konsultanci?

Współpraca z AK to ogromna szansa dotarcia do klientów potrzebujących specjalistycznej wiedzy i wsparcia w projektowaniu efektywnego biznesu z zastosowaniem systemów informatycznych.- Izabella Bober
Aniołowie Konsultingu łączą osoby z pasją, doświadczeniem, o określonych kompetencjach i wymaganiach. Mają świadomość oczekiwań zarówno konsultanta jak i klienta, co bardzo ułatwia współpracę i przyspiesza wszystkie rozmowy.- Piotr Maciejewski
Uważam że inicjatywa AK jest potrzebna na rynku konsultantów niezależnych, dzięki tej organizacji pojawiają się nowe możliwości i okazje z których do tej pory nie można było skorzystać.- Michał Linden

ISTNIEJĄ CO NAJMNIEJ TRZY POWODY, ABY Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Mamy wspólny cel

Każdy zrealizowany projekt to korzyść także dla nas. Dlatego inwestujemy czas i środki w poszukiwanie odpowiednich konsultantów oraz firm z interesującymi ich projektami.

Mamy wspólną wizję

Konsultant ma pozostać niezależny i rozwijać się według własnych oczekiwań, a organizacja ma go wspierać w realizacji dobrych projektów. Sprawiamy, że jest to możliwe.

Mamy wspólną filozofię

Najważniejszy jest dla nas człowiek. Niezależnie, czy jesteś konsultantem, czy firmą, sprawimy, abyś czuł się dobrze i realizował własne cele. Jak widzisz, wiele nas łączy.

POZNAŁEŚ NAS. TERAZ CHCIELIBYŚMY POZNAĆ CIEBIE.

This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT